Melekler Ve Şeytanlar 2009 (Türkçe Dublaj)

[postlink]http://3dizi.blogspot.com/2009/09/melekler-ve-seytanlar-2009-turkce.html[/postlink]


IMDb:6,8
Tür : Gerilim / Dram / Gizem / Suç
Gösterim Tarihi : 15 Mayıs 2009
Yönetmen : Ron Howard
Senaryo : Akiva Goldsman , David Koepp , Dan Brown (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Salvatore Totino
Müzik : Hans Zimmer
Yapım : 2009, ABD , 140 dk.
Oyuncular Tom Hanks (Robert Langdon) , Ayelet Zurer (Vittoria Vetra) , Ewan McGregor (Carlo Ventresca) , Stellan Skarsgård (Richter) , David Pasquesi (Vincenzi) , Cosimo Fusco (Peder Simeon) , Allen Dula (Vatikan Polisi)
Konusu:Din uzmanı Robert Langdon, tarihteki en güçlü yeraltı organizasyonu olan İlluminati adlı antik gizli kardeşlik cemiyetinin tekrar dirildiğini öğrenir. Fakat bu durum, onların varlığından en çok nefret eden Katolik Klisesi’nin ölüm tehtidi altında olduğu gerçeğini de ortaya çıkarır.
Robert, İlluminati’nin Vatikan üzerine kurduğu planları gerçekleştirmek için harekete geçtiğini öğrendiğindeyse Roma’ya, güzel olduğu kadar gizemli olan İtalyan bilimci Vittoria Vetra ile güçlere katılmak için uçar. Durduraksız süren bir aksiyonla Robert ve Vittoria, 400 yılık antik sembollerin izini sürerler. Bu Vatikan’ın kurtuluşunun tek anahtarıdır.
Etiketler
bedava türkçe dublaj film izle Melekler Ve Şeytanlar, film izle angels and demons, film izle Melekler Ve Şeytanlar, indirmeden izle Melekler Ve Şeytanlar, izle Melekler Ve Şeytanlar, Melekler Ve Şeytanlar, Melekler Ve Şeytanlar filmini izle, online izle Melekler Ve Şeytanlar, türkçe dublaj izle angels and demons, türkçe dublaj izle Melekler Ve Şeytanlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder