You Will Be Mine - Je Te Mangarais 2009 (Türkçe Altyazılı)

[postlink]http://3dizi.blogspot.com/2009/08/you-will-be-mine-je-te-mangarais-2009.html[/postlink]

Film çocukluktan beri arkadaş olan iki kızı konu almakta. Marie, Lyon’da piyano eğitimi almak için ailesinden ayrılır; babası ölmüş ve annesi tarafından da terk edilmiş olan Emma’nın yanına taşınır. Ama Marie, enteresan, tahakkümlü ve baskıcı ev arkadaşının koymuş olduğu bir takım kurallarla yaşamak zorunda kalır.
You Will Be Mine - Je Te Mangarais 2009 (Türkçe Altyazılı)
DİKKAT !!! VİDEONUN YÜKLENMESİ İÇİN REKLAMLARDAN BİRİNE TIKLAYIP BİR KAÇ SANİYE BEKLEYİNİZ...

2vt35hl
IMDb:6,3
Ekleyen : OceanGİrL
apım:2009 ~ Fransa
Tür:Dram, Müzikal
Yönetmen:Sophie Laloy
Senaryo:Sophie Laloy, Jean-luc Gaget
Görüntü Yönetmeni:Marc Tevanian
Süre:1 saat 36 dk
Konusu:Film çocukluktan beri arkadaş olan iki kızı konu almakta. Marie, Lyon’da piyano eğitimi almak için ailesinden ayrılır; babası ölmüş ve annesi tarafından da terk edilmiş olan Emma’nın yanına taşınır. Ama Marie, enteresan, tahakkümlü ve baskıcı ev arkadaşının koymuş olduğu bir takım kurallarla yaşamak zorunda kalır.

Etiketler
bedava izle you will be mine, film izle, film izle Je Te Mangaraisi Je Te Mangarais filmini izle, film izle you will be mine, izle Je Te Mangarais, izle you will be mine, müzikal film izle Je Te Mangarais, müzikal film izle you will be mine, online izle Je Te Mangarais, online izle you will be mine, türkçe altyazılı izle Je Te Mangarais, you will be mine filmini izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder